icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kasetony

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kasetony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta polistyren D60 41 cm

Rozeta polistyren D60 41 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie rozety Eleonora to bardzo dekoracyjny sposób na wykończenie sufitu. Ukrywa niedoskonałości powierzchni i można w niej wykonać otwór na oprawę oświetleniową, zasłaniając łączenie żyrandola ze ścianą. Produkt powstał z lekkiego polistyrenu w kolorze śnieżnobiałym. Można zainstalować rozetę w oryginalnej barwie lub przemalować ją na dowolny kolor farbą emulsyjną.

   Cechy i zalety

    Użycie rozety Eleonora to bardzo dekoracyjny sposób na wykończenie sufitu. Dzięki temu drobnemu elementowi możesz osiągnąć interesujący wizualnie efekt małym nakładem pracy. Jej zastosowaniem praktycznym jest ukrycie nierówności powierzchni. Można wykonać w niej również otwór na oprawę oświetleniową - łączenie żyrandola ze ścianą zostanie ukryte, a lampa zyska dodatkową ozdobę. Rozeta została wyprodukowana z lekkiego polistyrenu. Dostępny tutaj model jest w kolorze białym i stanowi produkt gotowy do zawieszenia od razu po zakupie. Możesz go jednak też przemalować za pomocą farby emulsyjnej na dowolny kolor. Podczas remontu możesz odświeżyć rozetę pokrywając ją kolejną warstwą emulsji. Dostępny tutaj model nawiązuje do zabytkowych wykończeń sufitów i będzie się dobrze komponował z wystawnymi wnętrzami.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu440mm
    Grubość produktu40mm
    Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Kod produktu3250790102560