Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozpuszczalnik Hammerite 0,5 l

Rozpuszczalnik Hammerite 0,5 l

51,98
/ szt.
115,51
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki użyciu rozpuszczalnika, w łatwy i szybki sposób wyczyścisz narzędzia użyte do malowania obiektu. Produkt nadaje się również do odtłuszczenia metalowych powierzchni i przygotowanie ich pod późniejsze nałożenie farby. Rozpuszczalnik otrzymasz w wydajnym opakowaniu, przez co możesz go wykorzystać do kilku zastosowań.

   Cechy i zalety

    Rozpuszczalnik może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki wykorzystaniu produktu, możesz dokładnie oczyścić narzędzia użyte do malowania obiektu. Wcześniejsze usunięcie resztek farby z pędzla sprawi, że wymycie go za pomocą rozpuszczalnika nie powinno zająć dużo czasu. Dzięki użyciu produktu, odtłuścisz także metalową powierzchnię – tym samym sprawiając, że nałożona na nią farba pozostanie przez długi czas w oryginalnym stanie. Oprócz oczyszczenia powierzchni, rozpuszczalnik możesz zastosować także do rozcieńczenia innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu, dlatego też może wystarczyć do kilku zastosowań.

    • Stosowany wraz z Hammerite Prosto na rdzę
    • Idealny do czyszczenia narzędzi po malowaniu Hammerite Prosto na rdzę
    • Pomaga w przygotowaniu powierzchni do malowania

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903525720017