icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozpuszczalnik Hammerite 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozpuszczalnik Hammerite 1 l
81,98
/ szt.
81,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat wykorzystywany jest w celu usuwania pozostałości po farbie z pędzli – przydaje się podczas prac warsztatowych, a także w przypadku wykańczania wnętrz. Środek nadaje się także do rozcieńczania natryskowego innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych, więc jest wyjątkowo funkcjonalny. Proponujemy różne preparaty czyszczące.

  Cechy i zalety

  Rozpuszczalnik przydaje się w czasie prac remontowych oraz warsztatowych, ponieważ umożliwia łatwe oczyszczanie narzędzi z pozostałości po starej farbie – prawidłowo pielęgnowane przyrządy przez długi czas zachowują nienaganny stan. W celu umycia pędzla wystarczy usunąć z niego jak najwięcej zabrudzeń, oczyścić go w pojemniku z preparatem, po czym wypłukać w wodzie ze środkiem myjącym – zaplanowane prace wykonasz błyskawicznie. Środek nadaje się również do rozcieńczania natryskowego innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych, wobec czego bezproblemowo dostosujesz go do indywidualnych potrzeb. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne preparaty umożliwiające pielęgnowanie różnych narzędzi, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

  • Stosowany wraz z Hammerite Prosto na rdzę
  • Idealny do czyszczenia narzędzi po malowaniu Hammerite Prosto na rdzę
  • Pomaga w przygotowaniu powierzchni do malowania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5903525720024