Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozpuszczalnik Hammerite 1 l

Rozpuszczalnik Hammerite 1 l

84,98
/ szt.
84,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat wykorzystywany jest w celu usuwania pozostałości po farbie z pędzli – przydaje się podczas prac warsztatowych, a także w przypadku wykańczania wnętrz. Środek nadaje się także do rozcieńczania natryskowego innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych, więc jest wyjątkowo funkcjonalny. Proponujemy różne preparaty czyszczące.

   Cechy i zalety

    Rozpuszczalnik przydaje się w czasie prac remontowych oraz warsztatowych, ponieważ umożliwia łatwe oczyszczanie narzędzi z pozostałości po starej farbie – prawidłowo pielęgnowane przyrządy przez długi czas zachowują nienaganny stan. W celu umycia pędzla wystarczy usunąć z niego jak najwięcej zabrudzeń, oczyścić go w pojemniku z preparatem, po czym wypłukać w wodzie ze środkiem myjącym – zaplanowane prace wykonasz błyskawicznie. Środek nadaje się również do rozcieńczania natryskowego innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych, wobec czego bezproblemowo dostosujesz go do indywidualnych potrzeb. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne preparaty umożliwiające pielęgnowanie różnych narzędzi, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

    • Stosowany wraz z Hammerite Prosto na rdzę
    • Idealny do czyszczenia narzędzi po malowaniu Hammerite Prosto na rdzę
    • Pomaga w przygotowaniu powierzchni do malowania

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903525720024