Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura jednościenna Spiroflex 0,5 m średnica 60 mm
Strzałka w prawo

Rura jednościenna Spiroflex 0,5 m średnica 60 mm

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykonana z kwasoodpornej i nierdzewnej blachy jednościenna rura jest elementem instalacji wentylacyjnej i odprowadzającej spaliny o niskiej temperaturze wylotowej. Współpracuje z kotłami z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnymi. Nadaje się do łączenia z rurami o tej samej lub większej długości i o tej samej średnicy.

   Cechy i zalety

    Jednościenna rura stanowi część prawidłowo zbudowanego systemu wentylacyjnego lub odprowadzającego spaliny. Te pochodzić mogą z kotłów kondensacyjnych lub z zamkniętą komorą spalania, które wymagają użycia specjalnych materiałów w przewodach kominowych. Odprowadzają one spaliny o niskiej temperaturze wylotowej, w związku z czym, aby zapobiec korodowaniu stalowych elementów pod wpływem skraplania, ich części powinny być zbudowane z nierdzewnej blachy – warunek ten spełnia jednościenna rura, która jest przystosowana do pracy w takich warunkach. Można ją łączyć z rurami o tej samej średnicy. W naszej ofercie znajdują się również dłuższe blaszane przewody. Są one odporne nie tylko na działanie wody, ale również kwasów.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu60mm
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5907520930112