Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura jednościenna Spiroflex 1/2 m średnica 80 mm
Strzałka w prawo

Rura jednościenna Spiroflex 1/2 m średnica 80 mm

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura jednościenna przeznaczona jest do wkładów kominowych w systemach grzewczych powietrznych i spalinowych. Wykonana została z nierdzewnej stali, dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne i związane z nimi korozje. W naszym asortymencie dostępne są rury w dwóch rozmiarach, dzięki czemu możesz skonstruować instalację cieplną odpowiadającą na Twoje potrzeby.

   Cechy i zalety

    Podstawową funkcją rury jednościennej jest odprowadzanie spalin z instalacji cieplnej w systemach powietrznych i spalinowych. Wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu pod wpływem zjawisk pogodowych nie będzie korodować. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w urządzeniach grzewczych, gdyż ich bezpieczeństwo ściśle związane jest z ich szczelnością. Łatwy montaż rur zapewnia system kielichowy, który dodatkowo wzmacnia nieprzepuszczalność instalacji. Ten brak podatności na mikrouszkodzenia wzmacnia działanie całego urządzenia, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem termicznym we własnym domu. W celu skonstruowania instalacji grzewczej możesz ją łączyć z innymi elementami systemu o tej samej średnicy. W naszej ofercie produkt dostępny jest w dwóch różnych długościach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu500mm
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5907520930129