icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Peszle

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Peszle

Strzałka w prawo

Rura karbowana AKS Elektro peszel 20 mm 30 m szara

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana AKS Elektro peszel 20 mm 30 m szara
54,98
/ szt.
1,83
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura karbowana to praktyczne akcesorium przeznaczone do stosowania przy różnego rodzaju instalacjach. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno przy przewodach elektrycznych, jak i telekomunikacyjnych, co umożliwia wykorzystanie jej wielu miejscach. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór rur w różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Instalacja elektryczna to niezbędny element wyposażenia każdego budynku. Aby mogła ona sprawnie i bezawaryjnie funkcjonować przez długi czas, warto wyposażyć ją w odpowiednie akcesoria. Jednym z elementów, które są szczególnie przydatne w trakcie tworzenia lub renowacji systemu jest rura karbowana. Z powodzeniem może być wykorzystywana przy przewodach elektrycznych lub telekomunikacyjnych znajdujących się w instalacjach prądu przemiennego. Element samoczynnie gaśnie w określonym czasie po usunięciu płomienia, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla osób znajdujących się w pobliżu konstrukcji. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria, dzięki którym wyposażysz swoją instalację w kompleksowy sposób.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica przewodu20mm
   KolorSzary
   MateriałPVC
   Kod produktu5904617574006