LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana AKS Elektro peszel 25 mm 30 m szara

Rura karbowana AKS Elektro peszel 25 mm 30 m szara

69,98
/ szt.
2,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura karbowana giętka doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia sieci zasilania. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno przy przewodach elektrycznych, jak i telekomunikacyjnych, przez co jest bardzo praktyczna. Element został wykonany z tworzywa, które nie rozprzestrzenia płomienia, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny.

   Cechy i zalety

    Rura karbowana giętka znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Szczególnie przydatna będzie podczas budowania lub remontowania sieci zasilania. Element przeznaczony jest do prowadzenia izolowanych przewodów elektrycznych lub telekomunikacyjnych, które znajdują się w systemach instalacji prądu przemiennego. Produkt nie tylko umożliwia sterowanie kablami, ale również ich zabezpieczenie, dzięki czemu cały system będzie mógł bezawaryjnie funkcjonować przez długi czas. Dodatkowo rura nie rozprzestrzenia płomienia – element samoczynnie gaśnie w określonym czasie po usunięciu ognia, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów pochodzących od tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu25mm
     KolorSzary
     MateriałPVC
     Kod produktu5904617573993