icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Peszle

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Peszle

Strzałka w prawo

Rura karbowana peszel 11 x 16 mm 25 m

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana peszel 11 x 16 mm 25 m
24,98
/ szt.
1
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura karbowana jest elementem osłonowym służącym do zabezpieczania instalacji elektrycznych w budownictwie suchym i przemyśle. Montaż okablowania w rurach osłonowych zwiększa bezpieczeństwo użytkowania instalacji. Produkt znakomicie chroni kable przed korozją. Przewody umieszczone w rurze ułatwiają naprawę instalacji. Odpowiednia do stosowania w systemach elektrycznych podtynkowych.

  Cechy i zalety

  Rura jest stosowana w budownictwie i przemyśle do osłony kabli elektrycznych i umieszczania przewodów w ścianach. Dzięki tej rurze zabezpieczysz instalację elektryczną przed działaniem czynników mechanicznych, wilgocią i niekorzystną temperaturą. Świetnie sprawdza się w miejscach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym np. na strychach i poddaszach. Wykorzystasz ją także na zewnątrz, umieszczając rurę w bruździe pod tynkiem budynku. Ułożone w niej kable wyglądają estetycznie, również wtedy, kiedy nie jest zalana betonem lub zabudowana. Rura karbowana uporządkuje instalacje i zabezpieczy je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Umieszczenie w niej kabli ułatwia dostęp w razie awarii i tańszą wymianę w przypadku np. modernizacji systemu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica przewodu16mm
   KolorBiały
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu5908311367018