icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Peszle

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Peszle

Strzałka w prawo

Rura karbowana peszel 18 mm 25 mb

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karbowana peszel 18 mm 25 mb
Strzałka w prawo
28,98
/ szt.
1,16
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura osłonowa stosowana do układania i zabezpieczania przewodów w budownictwie i w przemyśle. Jej głównym zadaniem jest ochrona okablowania przed temperaturą, wilgocią, a także osłona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ma szerokie zastosowanie w całym budownictwie, wewnątrz i w środku budynków. Podnosi estetykę przy wykańczaniu instalacji elektrycznej.

  Cechy i zalety

  Rura osłonowa karbowana stosowana jest do osłony instalacji elektrycznej przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecza przewody przed wilgocią, która powoduje korozję. Karbowaną rurę osłonową wykorzystasz do przeciągania przewodów w ścianach wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Nadaje się również do wykonania instalacji elektrycznej podtynkowej. Wykorzystana w domkach drewnianych zmniejsza ryzyko pożaru. Stosowana w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Bardzo przydatna jest przy wykańczaniu instalacji elektrycznej, ponieważ pomaga ułożyć kable w uporządkowane wiązki, dzięki czemu Twój system kabli będzie wyglądał schludnie, a przewody nie będą się plątały.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica przewodu23mm
   KolorBiały
   MateriałPolipropylen (PP)
   Kod produktu5908311367070