icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura Komin-Flex 80 mm 1 m

Rura Komin-Flex 80 mm 1 m

60,98
/ szt.
60,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura Komin-Flex pozwoli Ci na efektywne i bezpieczne odprowadzanie spalin z urządzenia grzewczego do przewodu kominowego. Dzięki wykonaniu z wytrzymałej stali nierdzewnej element na długo zachowuje swój kształt i może prawidłowo pełnić swoją funkcję. Sprawdź także pozostałe części marki Komin-Flex, dzięki którym zbudujesz sprawny układ kominowy.

   Cechy i zalety

    Zadbaj o wysoką jakość każdego elementu, a instalacja kominowa będzie działać bez problemów przez wiele lat! Zbudować wydajny układ pozwoli Ci rura Komin-Flex 80 mm 1 m. Doskonale nadaje się do podłączenia urządzenia grzewczego do przewodu kominowego. Dzięki niej spaliny mogą być efektywnie odprowadzane. Rura Komin-Flex została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Nie odkształca się, nie koroduje i nie jest wrażliwa na wysokie temperatury. Z powodzeniem zastosujesz ją do kotłów kondensacyjnych oraz gazowych. Produkt polski objęty jest dwuletnią gwarancją. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także inne elementy, dzięki którym zbudujesz funkcjonalny system kominowy. Sprawdź rury, złączki, daszki i denka od skraplacza.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5907726592817