icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Miedziane

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Miedziane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura miedziana Hutmen fi 22 mm 2,5 m

Rura miedziana Hutmen fi 22 mm 2,5 m

97,98
/ szt.
39,19
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura z miedzi wykonana przez firmę Hutmen przeznaczona jest do różnorodnych przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych. Miedź jest odporna na korodujące działanie powietrza i wody oraz posiada właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie istotne przy instalacji wody pitnej. Metal ten wytrzymuje nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe.

  Cechy i zalety

  Rura z miedzi wykonana przez firmę Hutmen przeznaczona jest do różnorodnych przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych. Produkty wykonane z tego metalu służą do tworzenia rozmaitych instalacji, na przykład sanitarnych do wody i gazu, grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych, przeciwpożarowych systemów zraszania oraz systemów wentylacji. Miedź jest odporna na korodujące działanie powietrza i wody oraz posiada właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie istotne przy instalacji wody pitnej. Metal ten wytrzymuje nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto wyróżnia się trwałością, co oznacza, że instalacja będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat. Dostępny tutaj produkt jest polecany do użycia we wnętrzach. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór elementów hydraulicznych wyprodukowanych z miedzi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grubość rury1mm
   KolorMiedziany
   Kod produktu5907457613546