Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura miedziana Hutmen fi 28 mm 2,5 m

Rura miedziana Hutmen fi 28 mm 2,5 m

128
/ szt.
51,20
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura miedziana służy do różnorodnych przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych. Rury z tego materiału są doskonałe do montażu rozmaitych instalacji, między innymi grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych, sanitarnych do wody i gazu oraz systemów przeciwpożarowych zraszających, wentylacyjnych i innych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór elementów hydraulicznych wyprodukowanych z miedzi.

   Cechy i zalety

    Rura miedziana służy do różnorodnych przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych. Produkty wykonane z tego materiału są doskonałe do montażu rozmaitych instalacji, między innymi grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych, sanitarnych do wody i gazu oraz systemów przeciwpożarowych zraszających, wentylacyjnych i innych. Miedź wykazuje właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie ważne przy instalacji wody pitnej. Ponadto jest odporna na korodujące działanie powietrza i wody, nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. Materiał ten wyróżnia się trwałością, co oznacza, że instalacja będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór elementów hydraulicznych wyprodukowanych z miedzi.

     Specyfikacja techniczna

     Grubość rury1mm
     KolorMiedziany
     Kod produktu5907457618633