Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura miedziana Talos 18 x 1 x 1000 mm

Rura miedziana Talos 18 x 1 x 1000 mm

33,98
/ szt.
33,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura miedziana Talos to element, który wykorzystasz w różnorodnych instalacjach w budynku. Sprawdzi się podczas tworzenia systemu grzewczego. Wykorzystasz ją w instalacjach wodno-sanitarnych, gazowych, przeciwpożarowych czy transportujących paliwa ciekłe. Czysta, wewnętrzna powierzchnia rury to gwarancja zabezpieczenia przed korozją.

   Cechy i zalety

    Rura miedziana Talos pomoże Ci wykonać instalację w budynku. Wykorzystasz ją do tworzenia systemu grzewczego, gazowego, transportującego paliwa i inne substancje ciekłe. Produkt może być stosowany w instalacjach wody pitnej, zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz kanalizacyjnych. Każda rura miedziana Talos 18 × 1 × 1000 mm poddawana jest szczegółowej kontroli. Przed wypuszczeniem na rynek sprawdzane są skład materiału, szczelność oraz jakość powierzchni. W procesie produkcji na miedzianych rurach może osadzać się warstwa węgla, który powoduje korozję. Prezentowany produkt został skrupulatnie oczyszczony z pozostałości węgla, co chroni go przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz okrągłe, bezszwowe, miedziane rury w różnych rozmiarach.

    • Do instalacji wodno-sanitarnych, grzewczych
    • Czystość wewnętrznej powierzchni
    • Zabezpieczenie przed korozją

    Specyfikacja techniczna

    KolorMiedziany
    Kod produktu4250806700420