LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Systemy instalacyjne ocynkowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura ocynkowana gwintowana ErE 1" x 500 mm

Rura ocynkowana gwintowana ErE 1" x 500 mm

79,98
/ szt.
159,96
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana rura to element instalacji, który wykorzystasz w jej zakładaniu w domu czy innym budynku. Za jej pomocą możliwe jest transportowanie wody pod wysokim ciśnieniem, dlatego masz szansę wykonać prawidłowo działającą sieć wodociągową. Rura ocynkowana gwintowana połączy armaturę z instalacją, zasilając urządzenia sanitarne w wodę.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj rodzaj rury posłuży Ci do uzupełnienia instalacji wodnych – za jej pomocą możliwe będzie prawidłowe transportowanie wody. Ze względu na wykonanie jej ze stali jest na tyle wytrzymała, że możesz ją swobodnie wykorzystać do przewodzenia cieczy pod wysokim ciśnieniem. Rura ocynkowana gwintowana jest wyprodukowana w takim rozmiarze, żebyś mógł ją swobodnie dopasować do innych elementów instalacji. Wykorzystasz ją do łączenia armatury z siecią wodociągową oraz podłączenia akcesoriów do przewodów. Rura gwintowana poddana procesowi cynkowania jest odporna na wpływ wody, dlatego możesz być pewien, że na długo zachowa swoją funkcjonalność i stworzy bezpieczną i prawidłowo działającą, wolną od rdzy instalację.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk
    Kod produktu5907465164979