icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

PEX

Strzałka w prawo

Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 16 x 2 cm w izolacji czerwona

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 16 x 2 cm w izolacji czerwona
7,78
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura przeznaczona do montowania sieci centralnego ogrzewania i wodociągu. Nie jest krucha, tylko elastyczna, co pozwala nie tylko lepiej dopasować ją do swoich potrzeb w czasie izolacji, ale też zmniejsza ryzyko pęknięć w razie zahaczenia w przypadku instalacji, których część znajduje się na wierzchu. Izolacja jest czerwona, więc na pewno nie pomylisz ją z inną rurą.

  Cechy i zalety

  Warto wymienić stare rury od wodociągu czy centralnego ogrzewania, jednak pojawia się wtedy problem: jakie wybrać na ich miejsce? Ten model jest uniwersalny, a czerwona warstwa izolacyjna nie pozwoli pomylić go z żadnym innym. Poza tym taka izolacja ma znaczenie praktyczne, bo zmniejsza straty ciepła, które mogłyby pojawić się na całej powierzchni rury, gdyby nie była ona izolowana. Wykonana została z tworzywa odpornego na wilgoć, co jeszcze bardziej zwiększa trwałość całej instalacji. Montaż takich rur jest łatwy, bo bez trudu zgrzejesz je z kolankami czy złączkami. Pod tym względem górują one nad rurami starszego typu, które wymagały użycia dużej siły podczas montażu. Jeśli szukasz innych elementów instalacji wodnej czy grzewczej, sprawdź pełną ofertę na stronie Castorama.pl.

  • Zapewnia ograniczenie strat ciepła rurociągu
  • Izolacja pokryta folią przeciwwilgociową

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniam
  KolorCzerwony
  Kod produktu3663602224457