icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

PEX

Strzałka w prawo

Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 16 x 2 cm w izolacji niebieska

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 16 x 2 cm w izolacji niebieska
7,78
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tę rurę wykorzystasz do montażu sieci centralnego ogrzewania czy wodociągowej w Twoim domu. Jej zaletą jest elastyczność, która pozwala dopasować ją do miejsca, w którym ją montujesz. Jeśli część rury będzie poprowadzona na widoku, dzięki temu trudniej będzie w razie zahaczenia ją zniszczyć. Intensywnie niebieska okleina odróżni ją od pozostałych instalacji.

  Cechy i zalety

  Po wymianie starej instalacji wodnej czy grzewczej musisz na to miejsce położyć nowe rury. Jeśli nie wiesz, które wybrać, zwróć uwagę na ten uniwersalny model. Jego dużą zaletą jest elastyczność – rura dopasuje się do miejsca, w którym ją położysz, a jeśli część z niej znajdzie się na widoku, to trudniej będzie o zniszczenia w razie zahaczenia o nią. Warstwa izolacyjna zmniejsza straty ciepła, a do tego zabezpiecza przed wilgocią z zewnątrz. Dzięki niej rura posłuży dłużej. Niebieski kolor pozwala wyróżnić ją spośród innych rur, co zmniejsza ryzyko pomyłek. Zwróć uwagę, jak łatwo zgrzewa się tę rurę ze złączkami czy kolankami. Jeśli szukasz rury o innej średnicy, sprawdź pełen wybór na stronie Castoramy, a następnie kontynuuj zakupy stacjonarnie lub on-line.

  • Zapewnia ograniczenie strat ciepła rurociągu
  • Izolacja pokryta folią przeciwwilgociową

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniam
  KolorNiebieski
  Kod produktu3663602224471