icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

PEX

Strzałka w prawo

Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 20 x 2 cm w izolacji czerwona

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 20 x 2 cm w izolacji czerwona
9,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taka rura jest przydatna w wielu domowych zastosowaniach, takich jak montaż instalacji grzewczych czy sieci wodociągowej. Jej zaletą jest duża elastyczność, która pozwala ją dopasować do otoczenia i zapobiega powstawaniu ukruszeń.To ważne, bo o wystające rury umieszczone w łazience czy kotłowni można łatwo zahaczyć.. Ta jest czerwona, więc na pewno jej nie pomylisz z innymi.

  Cechy i zalety

  Dobór odpowiednich komponentów do montażu domowej instalacji centralnego ogrzewania czy wodociągu może być trudny, bo wybór w sklepach jest spory. Warto postawić na intensywny kolor, który nie pozwoli pomylić tej rury z żadną inną i zminimalizuje ryzyko jej przeoczenia, a przez to uszkodzenia. Czerwona okleina pełni jednocześnie funkcję izolacji. Chroni przed utratą ciepła, a przy tym zabezpiecza przed wodą. Zaletą tej rury jest jej elastyczność, która oznacza, że nie ukruszy się ona ani podczas montażu, ani później. Ułatwia to też montaż uszczelek czy kolanek, który przy starszych typach rur wymagał dużej siły i precyzji. Zobacz, jakie inne rodzaje takich rur grzewczo-wodnych możesz znaleźć w sklepach stacjonarnych Castoramy i na Castorama.pl.

  • Zapewnia ograniczenie strat ciepła rurociągu
  • Izolacja pokryta folią przeciwwilgociową

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniam
  KolorCzerwony
  Kod produktu3663602224495