Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 20 x 2 cm w izolacji niebieska

Rura PERT/AL/PERT KAN-therm 20 x 2 cm w izolacji niebieska

9,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz, by montaż rur był sprawny, zdecyduj się na taki model. Rura nie jest krucha, więc nie wyszczerbi się podczas nakładania uszczelek czy umieszczania w ścianach. Później, jeśli część rury będzie wystawać poza ścianę, zmniejszy to ryzyko przypadkowego uszkodzenia rury. Nadaje się do systemów centralnego ogrzewania i wodociągowych.

   Cechy i zalety

    Jeśli wymieniasz stare rury wodociągowe lub grzewcze, pewnie zastanawiasz się, co wybrać na ich miejsce. Najlepiej sprawdzi się tego typu model w niebieskiej izolacji, który charakteryzuje się dużą elastycznością. Oznacza to, że rura nie ukruszy się podczas montażu, a przez to zakładanie kolanek i uszczelek będzie szybsze. Zmniejsza to też ryzyko przypadkowego zniszczenia rury. Warstwa izolacyjna nie tylko zabezpiecza przed wilgocią z zewnątrz, ale też chroni przed stratami ciepła, co szczególnie ważne przy centralnym ogrzewaniu. Wszystko to sprawia, że zarówno w montażu, jak i eksploatacji, są znacznie bardziej przyjazne użytkownikowi, niż kruche rury starszego typu. Sprawdź na stronie Castoramy wszystkie dostępne rozmiary rur wodociągowych i grzewczych.

    • Zapewnia ograniczenie strat ciepła rurociągu
    • Izolacja pokryta folią przeciwwilgociową

    Specyfikacja techniczna

    KolorNiebieski
    Kod produktu3663602224617