Zobacz więcej Rury PVC

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Rury PVC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura RLM AKS Zielonka kielichowana 40 mm 2mb

Rura RLM AKS Zielonka kielichowana 40 mm 2mb

15,48
/ szt.
7,74
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura o złączu kielichowanym RLM w kolorze białym pełni rolę osłony dla przewodów lub kabli w elektrycznych lub telekomunikacyjnych systemach instalacyjnych. Element jest zakończony złączem kielichowym. Dzięki niemu w łatwy sposób zespolisz ze sobą 2 peszele. Element ochroni przewody oraz kable przed uszkodzeniami mechanicznymi.

   Cechy i zalety

    Rura instalacyjna RLM jest dostępna w białym kolorze. Produkt jest wykorzystywany do prowadzenia izolowanych przewodów telekomunikacyjnych oraz elektrycznych w systemach instalacyjnych. Element pełni rolę osłony dla przewodów, zabezpieczając je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także praktycznością – rura jest zakończona kielichowym złączem, które ułatwi Ci łączenie peszeli na wprost. Element sprawdzi się także w sytuacji usterki, umożliwiając dostęp do kabli oraz przeprowadzenie czynności kontrolnych. Rura została wykonana z polichlorku winylu, który jest niepalny. Dlatego w sytuacji zaprószenia ognia, element samoczynnie zgaśnie, nie przenosząc płomieni na dalszą część.

    • Z kielichem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAKS Zielonka
    Średnica przewodu40mm
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617575935