icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura stalowa ErE bezszwowa gwintowana 1" x 100 mm czarna

Rura stalowa ErE bezszwowa gwintowana 1" x 100 mm czarna

34,98
/ szt.
349,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj produkt to rura bezszwowa. Wyrób bardzo dobrze sprawdza się w instalacjach mających przewodzić gaz pod wysokim ciśnieniem. Technologia bezszwowa zapewnia większą szczelność instalacji, co wpływa również na bezpieczeństwo użytkowników. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również tego typu rury o innych średnicach.

   Cechy i zalety

    Rura wykonana ze stali metodą walcowania pozbawiona jest szwów. Produkt posiada gładką powierzchnię z zewnątrz, przez co jest w mniejszym stopniu narażony na pęknięcia. Gładkie wnętrze sprawia, że gaz jest transportowany płynnie, a całość jest szczelna. Rura bezszwowa bardzo dobrze sprawdza się jako budulec instalacji gazowej pod wysokim ciśnieniem. Stal jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu nie zmienia kształtu w trudnych warunkach. Jest to materiał również wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Dostępny tutaj produkt posiada gwint 1, co sprawia, że pasuje do innych elementów o takiej samej średnicy. Gwintowanie usprawnia łączenie rur, dzięki czemu praca przebiega szybciej i wygodniej.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5903263724094