Zobacz więcej Systemy instalacyjne stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura stalowa ErE bezszwowa gwintowana 1" x 500 mm czarna

Rura stalowa ErE bezszwowa gwintowana 1" x 500 mm czarna

64,98
/ szt.
129,96
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj wyrób to rura bezszwowa wykonana ze stali. Element jest przeznaczony do budowy instalacji gazowej lub wymiany starej instalacji na nową. Technologia bezszwowa wpływa na szczelność rury, a co za tym idzie, całej instalacji. Dostępny tutaj wyrób jest wyposażony w gwint 1, który umożliwia łączenie z innymi elementami o takiej samej średnicy.

   Cechy i zalety

    Rura bezszwowa gwintowana to produkt przeznaczony do transportowania gazu wysokociśnieniowego. Wyrób wyróżnia się gładką powierzchnią wewnętrzną, która zapewnia dobry przepływ mediów. Ponadto bezszwowa technologia wykonania sprawia, że całość jest odporna na pęknięcia. Rura została wyprodukowana ze stali, odpornej na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te cechy wpływają na szczelność i ogólną wytrzymałość, co przekłada się na bezpieczeństwo wykonanej instalacji. Wyrób jest wyposażony w gwint służący do łączenia z innymi elementami, dzięki czemu montaż przebiega komfortowo. W naszej ofercie dostępne są również rury stalowe bezszwowe o innych wymiarach i średnicach, a także dodatkowe elementy montażowe.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5903263724117