Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura syfonu zlewozmywaka Ani-plast 40 mm

Rura syfonu zlewozmywaka Ani-plast 40 mm

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura syfonu zlewozmywaka Ani-plast jest niezbędna podczas budowy systemu instalacji kanalizacyjnej. Element zapewni prawidłowe działanie odpływu. Cechuje się świetną jakością wykonania, co jest ważne w przypadku rur sanitarnych. W naszej ofercie znajdziesz także inne komponenty Ani-plast. Sprawdź dostępne modele i skompletuj funkcjonalny zestaw.

   Cechy i zalety

    Rura syfonu zlewozmywaka Ani-plast 40 mm to istotny element instalacji sanitarnej. Przyda się w każdym budynku, gdzie wykonywane są prace związane z montażem systemu kanalizacyjnego. Komponent pozwala szczelnie przedłużyć przyłącze. Udogodnieniem jest także przemyślana konstrukcja, która odpowiada za oszczędność miejsca pod zlewem. Dzięki temu rura syfonu zlewozmywaka Ani-plast znajdzie zastosowanie nawet w małych łazienkach i zmieści się w wielu szafkach. Produkt został wykonany z polipropylenu, który jest materiałem o wysokiej trwałości. Dzięki temu jest on odporny na kontakt ze spływającymi ściekami i nie ulega uszkodzeniom. Rurę z łatwością połączysz z innymi częściami instalacyjnymi Ani-plast. Obowiązuje na nią dwuletnia gwarancja.

    • Rozbudowa syfonu
    • Oszczędzający miejsce
    • Średnica 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu40mm
    Średnica wlotu38.1mm
    Kod produktu5901095515033