Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rurka chrom McAlpine 300 mm z kołnierzem

Rurka chrom McAlpine 300 mm z kołnierzem

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rurka chromowa to uniwersalny element instalacyjny, służący do wielu rodzajów prac montażowych. Dzięki poręcznym złączkom z łatwością zainstalujesz tę rurkę w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Rurka została wykonana z trwałych materiałów, wobec czego posłuży Ci długo, niezależnie od tego, gdzie zechcesz ją umieścić.

   Cechy i zalety

    Ta rurka chromowa idealnie nada się do wielu prac instalacyjnych, montażowych czy wykończeniowych. Wykonana jest z trwałych oraz odpornych na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne materiałów, dzięki czemu długo i wydajnie posłuży Ci tam, gdzie ją umieścisz. Posiada uniwersalne wyjścia instalacyjne. Ze względu na neutralny, nierzucający się w oczy wygląd, może być umieszczona nawet w miejscu widocznym dla domowników, nie zaburzając przy tym stylizacji pomieszczenia. Rurka chromowa jest odporna na eksploatację i idealnie nadaje się do prac spawalniczych. Ze względu na odporność na wysokie oraz niskie temperatury może być instalowana także na zewnątrz domu czy mieszkania. W ofercie naszej sieci sklepów znajdziesz również inne rodzaje rurek chromowych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5906485641200