LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ruszty kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Akcesoria kominkowe

Strzałka w prawo

Ruszty kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt kominkowy kuty NORDflam Norsi

Ruszt kominkowy kuty NORDflam Norsi

458
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ruszt to element wykorzystywany w celu tworzenia palenisk kominkowych. Przez długi czas zachowa nienaganny stan, gdyż wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na wyginanie się oraz pękanie. W zestawie znajdziesz również popielnik, więc nie musisz dokupować go na własną rękę. W proponowanym asortymencie dostępne są też inne akcesoria kominkowe.

   Cechy i zalety

    Ruszt wykorzystywany jest w czasie tworzenia otwartych palenisk kominkowych – przyda się w wielu gospodarstwach domowych. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – produktu nie będziesz musiał często wymieniać. Utrzymany jest w czarnym kolorze, na którym niewidoczne pozostają wszelkie zabrudzenia. Całość zamontujesz własnoręcznie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich pracach. Ruszt wyposażony został w popielnik, wobec czego nie musisz dokupować go we własnym zakresie. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria kominkowe, dlatego bezproblemowo skompletujesz części odpowiadające Twoim wymaganiom.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu520mm
     Szerokość produktu450mm
     Wysokość produktu250mm
     W zestawiepopielnik
     KolorCzarny
     MateriałStal
     Kod produktu5904341517638