icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt metalowy dwustronny 750 mm

Ruszt metalowy dwustronny 750 mm

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ruszt metalowy dwustronny to produkt przeznaczony do instalacji w łazience w celu zamaskowania pozostawionych na zewnątrz rur i elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu odporny jest na działanie wody i pary wodnej. Nie ulega rdzewieniu, jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Ruszt metalowy można samodzielnie zamocować i nie powinno to sprawiać większych trudności.

   Cechy i zalety

    Zdarza się, że konstrukcja łazienki uniemożliwia ukrycie instalacji wodno-kanalizacyjnej w ścianach, a rury muszą pozostać na zewnątrz. Idealnym rozwiązaniem do aranżacji przestrzeni w takim pomieszczeniu będzie zastosowanie rusztów metalowych, które elegancko zasłonią rury odpływowe i przyjemnie wkomponują się w wystrój wnętrza. Ruszt metalowy dwustronny wykonany jest ze stali nierdzewnej, co wpływa na jego wysoką wytrzymałość i trwałość. Montaż produktu nie powinien sprawiać większych trudności. Ruszt metalowy w kolorze srebrnym pasuje do nowoczesnych aranżacji, dokładnie zasłania elementy instalacji pozostawione na zewnątrz i pozostaje dyskretny. Jeśli pojedynczy element nie wystarczy, można dodatkowe egzemplarze mocować obok siebie, by zasłonić instalację na całej długości. W naszej ofercie znajdziesz też ruszty w innych kolorach.

    • Stal nierdzewna
    • Możliwość wklejenia płytki
    • Powierzchnia szkiełkowana

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5908289683431