icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Rygiel ghbb50 mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rygiel ghbb50 mosiądz
5,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rygiel posłuży Ci jako zamknięcie drzwi oraz meblowych szafek. Produkt posiada optymalnie rozstawione otwory, dzięki wykorzystaniu których szybko i sprawnie przymocujesz element do wybranej powierzchni. Rygiel wykonano ze stali, która nadaje jego budowie wysokich właściwości wytrzymałościowych, przez co będziesz mógł go długotrwałe eksploatować.

  Cechy i zalety

  Rygiel to niewielki element montażowy, który umożliwi Ci zamykanie drzwi oraz meblowych szafek. Aby produkt posłużył Ci przez długi czas, do jego produkcji użyto wytrzymałej stali, która skutecznie chroni powierzchnię elementu przed uszkodzeniem. Możesz go wykorzystać do zamykania drzwi pomieszczeń gospodarczych, łazienek czy toalet, pozwalając tym samym na swobodne wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych. Produkt posiada estetyczne, złote wykończenie, dlatego będzie ładnie komponować się z Twoimi meblami. W zależności od potrzeb, rygiel możesz przymocować na dowolnej wysokości przy zastosowaniu klasycznych wkrętów. W naszym asortymencie znajdziesz także inne produkty wykorzystywane do zamykania szafek oraz drzwi, dlatego z łatwością wybierzesz właściwy dla siebie rodzaj zamykania.

  • Prosty montaż
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorMosiądz
  Kod produktu5901912830806