Zobacz więcej Rynny ocynkowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny ocynkowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna ocynkowana 127 mm 4 m

Rynna ocynkowana 127 mm 4 m

138
/ szt.
34,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rynna ocynkowana charakteryzuje się wytrzymałością. Nie zniszczy się pod wpływem częstego kontaktu z wodą opadową. Wystarczy, że zadbasz o drożność elementu, żeby funkcjonował poprawnie przez wiele lat. Dzięki systemowi orynnowania wysokiej jakości unikniesz problemów z wilgocią oraz czystością elewacji, która na dłużej zachowa estetyczny wygląd.

   Cechy i zalety

    Rynna ocynkowana 127 mm 4 m posłuży Ci do odprowadzania wody deszczowej. Dzięki niej unikniesz problemu z brudną elewacją. Orynnowanie domu zabezpieczy go przed niszczeniem wskutek długotrwałej wilgoci. Produkt pozwoli Ci także uniknąć problemów z kałużami na posesji. Konserwacja elementu nie sprawi Ci trudności. Wystarczy, że co rok przeprowadzisz przegląd systemu rynnowego. Dzięki temu usuniesz z niego zalegające liście i szybko przywrócisz drożność. To wystarczy, żeby odporny na uszkodzenia mechaniczne model przez wiele lat spełniał swoje zadanie. Rura ocynkowana jest wyjątkowo łatwa w montażu. W naszym asortymencie znajdziesz pozostałe elementy służące do wykonania systemu orynnowania. Oferujemy narożniki oraz obejmy.

    • Trwałość
    • Odporność na uszkodzenia mechaniczne
    • Łatwość montażu i konserwacji
    • Sprawnie odprowadza deszczówkę do kanalizacji

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu4000mm
    KolorOcynkowany
    Kod produktu5902431500423