LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 2 m

Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 2 m

53,98
/ szt.
26,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rynna jest nieodzownym elementem każdego systemu odprowadzania deszczówki z dachów budynków. Zabezpiecza ona Twój dom przed działaniem wody opadowej. Produkt jest brązowy i pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych kolorów elewacji. Wykonany on został z odpornego na warunki atmosferyczne PCV. Oferta zawiera także inne kolory, a także wymiary rynien.

   Cechy i zalety

    Rynna jest częścią systemu odprowadzającego wodę opadową z dachu budynku. Chroni ona elewację Twojego domu przed niekorzystnym działaniem deszczówki. Produkt jest brązowy, co sprawia, że wpisuje się w standardową kolorystykę systemów rynnowych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz do niego inne potrzebne elementy. PCV, z którego wykonana została rynna jest materiałem odpornym na działanie wody i czynniki pogodowe. To powoduje, że rynna zachowuje swoje początkowe właściwości na lata. Montaż produktu nie jest skomplikowany, gdyż nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Zaoszczędzisz przez to czas potrzebny do założenia rynny. Oferta zawiera również inne wymiary i kolory rynien, a także innych części potrzebne do stworzenia systemu rynnowego.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644075457