LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PVC Ocean 125 mm grafitowa 2 m

Rynna PVC Ocean 125 mm grafitowa 2 m

28,98
/ szt.
14,49
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rynna z polichlorku winylu jest przeznaczona do zbierania wody deszczowej i transportowania jej do systemu kanalizacyjnego. Element jest łatwy w montażu, dlatego czynności możesz przeprowadzić samodzielnie. Powstała konstrukcja ochroni fasadę budynku przez plamami oraz nieestetycznymi odpryskami spowodowanymi przez wilgoć.

   Cechy i zalety

    Za pomocą rynny z polichlorku winylu będziesz mógł wykonać system, który będzie odprowadzał wodę do kanalizacji. Element o dużej średnicy znakomicie sprawdzi się przy blokach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej czy wielorodzinnych domach. Warto pamiętać, by dobrać średnicę produktu do wielkości dachu budynku, z którego ma być zbierana woda opadowa. Im większa rynna, tym lepsza przepustowość systemu. Dzięki konstrukcji zabezpieczysz elewację przed uszkodzeniem lub powstawaniem nieestetycznych plam, które są wynikiem wsiąkania wilgoci. Konstrukcja odznacza się trwałością oraz lekkością dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji PCV. Element w kolorze grafitowym będzie się ładnie wyróżniał na tle jasnej elewacji.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241615768