icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Rynna PVC Ocean 125 mm grafitowa 4 m

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PVC Ocean 125 mm grafitowa 4 m
56,98
/ szt.
14,25
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rynna z mocnego PCV jest przeznaczona do wykonania systemu rynnowego. Dzięki niemu woda nie będzie się gromadziła na pokryciu dachowym. Zastosowanie mocnego tworzywa sztucznego sprawia, że rynna jest zabezpieczona przed uszkodzeniem oraz działaniem czynników zewnętrznych, co przełoży się na trwałość i bezawaryjność systemu.

  Cechy i zalety

  Rynna ma postać półotwartej rury, której zadaniem jest zbieranie deszczówki i transport na zewnątrz. Produkt to podstawowy element systemu rynnowego. Dzięki niemu zadbasz o stan pokrycia dachowego, jak i elewacji, zabezpieczając je przed skutkami niszczącego działania wilgoci. Element warto wykorzystać przy budowie systemu w domach jedno oraz wielorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu mocnego tworzywa sztucznego – PCV, element odznacza się trwałością, która wpłynie na bezawaryjną pracę systemu. Grafitowe wykończenie jest na tyle uniwersalne, że będzie się ładnie komponowało z jaśniejszą oraz ciemniejszą elewacją budynku. Produkt znajdziesz także w różnych rozmiarach oraz kolorach.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu4000mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241616055