Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PVC Ocean 75 mm grafitowa 3 m

Rynna PVC Ocean 75 mm grafitowa 3 m

28,98
/ szt.
9,66
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą rynny z polichlorku winylu wykonasz sprawny system, który będzie odprowadzał wodę z pokrycia dachowego. Element w kolorze grafitowym jest na tyle uniwersalny, że możesz go połączyć z jasną lub ciemniejszą elewacją, a całość będzie się spójnie prezentowała. Produkt jest dostępny także w innych rozmiarach, jak i średnicach.

   Cechy i zalety

    Rynna w kolorze grafitowym to niezbędna część systemu rynnowego. Dzięki niemu zadbasz o pokrycie dachowe, z którego szybko odprowadzisz wodę, a także zabezpieczysz elewację przed niszczącym działaniem wilgoci. Rurę wygodnie połączysz z innymi elementami systemu rynnowego, korzystając z oferowanych przez nas akcesoriów. Zastosowanie mocnego tworzywa sztucznego sprawia, że rura jest zabezpieczona przed uszkodzeniem, zachowa także swój głęboki kolor. Element jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do klasycznie lub nowocześnie wykończonej elewacji. Produkt warto zastosować przy mniejszych budynkach mieszkalnych, ale także wiatach, garażach czy mansardach. Jeśli poszukujesz rynny w innym rozmiarze, skorzystaj z naszej oferty.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241615140