icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Ręczne przecinarki do glazury

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany rysik traserski doskonale sprawdzi się w pracy z twardymi materiałami. Ostra końcówka wykonana z węglika wolframu zapewnia precyzję podczas rysowania linii i kształtów na szkle, ceramice i metalu. Trzonek w postaci metalowego pręta pewnie leży w dłoni i sprzyja dokładnej pracy. Rysik jest niezbędnym narzędziem, które pozwoli Ci na profesjonalną pracę z materiałami budowlanymi.

   Cechy i zalety

    Specjalistyczne prace remontowe wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Jeśli pracujesz z powierzchniami szklanymi, ceramicznymi czy metalowymi, zapewne niezbędnym wyposażeniem jest dla Ciebie rysik traserski o odpowiednio ostrej końcówce. Prezentowany rysik nadaje się do wyznaczania linii i kształtów na powierzchniach takich jak szkło, ceramika i metal. Narzędzie zostało zbudowane z metalowego pręta, który pewnie leży w dłoni. Końcówka wykonana jest z węglika wolframu, który charakteryzuje się wysoką twardością i zapewnia precyzję podczas pracy. Kompletujesz zestaw narzędzi potrzebnych do pracy lub uzupełniasz te, które się zużyły? Koniecznie sprawdź nasz dział Narzędzia remontowo-budowlane i wybieraj sprzęt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5906083937408