Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ręczne przecinarki do glazury

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

Rysik do szkła ceramiki i metalu Yato 140 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany rysik traserski doskonale sprawdzi się w pracy z twardymi materiałami. Ostra końcówka wykonana z węglika wolframu zapewnia precyzję podczas rysowania linii i kształtów na szkle, ceramice i metalu. Trzonek w postaci metalowego pręta pewnie leży w dłoni i sprzyja dokładnej pracy. Rysik jest niezbędnym narzędziem, które pozwoli Ci na profesjonalną pracę z materiałami budowlanymi.

   Cechy i zalety

    Specjalistyczne prace remontowe wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Jeśli pracujesz z powierzchniami szklanymi, ceramicznymi czy metalowymi, zapewne niezbędnym wyposażeniem jest dla Ciebie rysik traserski o odpowiednio ostrej końcówce. Prezentowany rysik nadaje się do wyznaczania linii i kształtów na powierzchniach takich jak szkło, ceramika i metal. Narzędzie zostało zbudowane z metalowego pręta, który pewnie leży w dłoni. Końcówka wykonana jest z węglika wolframu, który charakteryzuje się wysoką twardością i zapewnia precyzję podczas pracy. Kompletujesz zestaw narzędzi potrzebnych do pracy lub uzupełniasz te, które się zużyły? Koniecznie sprawdź nasz dział Narzędzia remontowo-budowlane i wybieraj sprzęt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5906083937408