Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Saperka składana metalowa

Saperka składana metalowa

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz podczas pracy w ogrodzie lub na działce, wyrób posłuży Ci także jako wyposażenie samochodu. Niewielka waga oraz rozmiar złożonej saperki sprawiają, że możesz w prosty sposób ją przenieść oraz przechować w dowolnie wybranym miejscu. Narzędzie wykonano z trwałego metalu – masz gwarancję, że posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Chcesz zaopatrzyć się w niewielkich rozmiarów łopatkę, którą z łatwością przeniesiesz w każde miejsce lub przewieziesz w bagażniku swojego samochodu? W tym celu doskonale sprawdzi się dostępna tutaj saperka – produkt posiada nieduży rozmiar oraz gramaturę, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Specjalnie zaprojektowana głowica została ostro zakończona, dzięki czemu bez problemu wbijesz ją w ziemię. Część robocza posiada stosunkowo duży rozmiar, dzięki czemu szybko wykonasz swoje obowiązki. Saperkę wykorzystasz nie tylko do kopania gruntu, wyrób doskonale sprawdzi się także na trasie, kiedy zaskoczą Cię obfite opady śniegu – szybko odśnieżysz auto. Odpowiedni dobór materiału, z którego wykonano narzędzie gwarantuje, że nie zniszczysz go podczas pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSzpadel
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     Długość produktu590mm
     MateriałMetal
     Kod produktu5905620014701