icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Ściągacz do łożysk 150 mm 3 ramiona

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz do łożysk 150 mm 3 ramiona
35,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak prawidłowo ściągnąć łożyska samochodowe? Pomoże Ci w tym proponowany ściągacz stworzony z myślą o łatwym przeprowadzaniu prac naprawczych przy pojeździe. Element posiada 3 ramiona umożliwiające bezproblemowe chwytanie przedmiotów. Wyprodukowany z metalu przez długi czas zachowa odporność na wyginanie się i pękanie.

  Cechy i zalety

  Ściąganie łożysk podczas reperowania samochodu sprawia Ci trudność? Proponowane narzędzie stworzone zostało specjalnie z myślą o ułatwieniu Ci tego zadania – posiada 3 ramiona umożliwiające bezproblemowe chwytanie przedmiotu. Produkt będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji, ponieważ wykonany został z metalu – jest odporny na wyginanie się i pękanie, co jest ważne w przypadku akcesoriów użytkowanych w warsztatach. Praktyczny element znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w warsztacie zwykłego majsterkowicza. Jeśli chcesz stworzyć w garażu funkcjonalną strefę reperowania samochodu, z pewnością przyda Ci się proponowany ściągacz. Sprawdź ofertę już teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   KolorMix
   MateriałMetal
   Kod produktu5906083805202