icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz do łożysk 75 mm 3 ramiona

Ściągacz do łożysk 75 mm 3 ramiona

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz narzędzia do prawidłowego ściągania łożysk w samochodzie? Proponowany ściągacz z pewnością przypadnie Ci do gustu! Akcesorium wyprodukowane z metalu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone zostało w 3 ramiona, co pozwala na bezproblemowe chwytanie przedmiotów. Proponujemy również inne narzędzia warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój warsztat jest ubogi w praktyczne narzędzia pozwalające na naprawę samochodów? Jeśli lubisz majsterkowanie, koniecznie wyposaż go w akcesoria ułatwiające prace serwisowe przy pojeździe. W funkcjonalnym garażu nie może zabraknąć proponowanego ściągacza, czyli elementu umożliwiającego prawidłowe ściąganie łożysk. Część charakteryzuje się doskonałą żywotnością – wyprodukowana została z metalu, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada 3 ramiona pozwalające na łatwe chwytanie przedmiotów. Praktyczne narzędzie przyda się zarówno w profesjonalnym serwisie, jak też w przydomowym garażu. Chcesz wyposażyć warsztat w funkcjonalne akcesoria? Sprawdź ofertę i zaopatrz się w prezentowany ściągacz!

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083805004