Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz do sprężyn Yato 82 x 270 2 części

Ściągacz do sprężyn Yato 82 x 270 2 części

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zdemontować sprężyny podczas reperowania samochodu? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego ściągacza. Praktyczne akcesorium będzie służyło Ci przez długi czas – wykonane zostało z kutej stali, więc jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne narzędzia warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Podczas prac serwisowych przy samochodzie trudność sprawia Ci ściąganie sprężyn? Prezentowany przyrząd znajdzie zastosowanie w większości warsztatów – pozwala bowiem na łatwy demontaż elementów. Akcesorium wyprodukowane z kutej stali jest odporne na uszkodzenia mechaniczne – będzie służyło Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania. Funkcjonalną część możesz też wykorzystać podczas reperowania rozmaitych konstrukcji codziennego użytku. Element przyda się zarówno w przydomowym warsztacie, jak tez profesjonalnym punkcie naprawy pojazdów. Jeśli szukasz sposobu na prawidłowe usuwanie sprężyn bez ryzyka zniszczenia znajdujących się w pobliżu mechanizmów, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas asortymentem i wypróbuj prezentowany ściągacz. Sprawdź ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906083925467