icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz dwuramienny Yato 6''

Ściągacz dwuramienny Yato 6''

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak zdemontować koła zębate lub tarcze hamulcowe w samochodzie, nie uszkadzając znajdujących się w pobliżu systemów? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego ściągacza. Narzędzie wyprodukowane z kutej stali będzie służyło Ci przez długi czas, ponieważ jest odporne na zniekształcenia. Proponujemy różne akcesoria stosowane w czasie reperowania pojazdów.

   Cechy i zalety

    Masz problem z demontażem zróżnicowanych konstrukcji samochodowych? Możliwe, że Twój warsztat nie został jeszcze wyposażony w praktyczne akcesoria pozwalające na prawidłowe usuwanie wybranych części pojazdu. Prezentowany ściągacz to narzędzie ułatwiające prace w serwisach mechanicznych – umożliwia bowiem ściąganie kół zębatych lub tarcz hamulcowych. Wyprodukowany został z kutej stali, czemu zawdzięcza się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku akcesoriów użytkowanych w warsztatach. Precyzyjnie wykończone ramiona pozwalają na dokładne chwytanie demontowanych elementów. Narzędzie przyda się zarówno w serwisie naprawczym, jak też w garażu majsterkowicza. Jeśli szukasz sposobu na prawidłowy demontaż części samochodowych, zapewne przypadnie Ci do gustu prezentowany ściągacz!

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083925177