Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz dwuramienny Yato z ogranicznikiem

Ściągacz dwuramienny Yato z ogranicznikiem

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo przeprowadzić demontaż łożysk? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego ściągacza – akcesorium pozwala na sprawne ściąganie ciasno pasowanych kół zębatych, łożysk, tulei i kół pasowych. Narzędzie wyposażone zostało w ogranicznik rozwarcia ramion zabezpieczający część przed ześlizgnięciem się z nierównej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Masz problem z prawidłowym demontażem łożysk? Możliwe, że Twój warsztat nie został jeszcze wyposażony w praktyczny ściągacz – prezentowany model pozwala na łatwe ściąganie ciasno pasowanych kół zębatych, łożysk, tulei i kół pasowych. Wyprodukowany z kutej stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku pracy przy wysokich obciążeniach. Produkt posiada ogranicznik rozwarcia ramion, co zabezpiecza część przed ześlizgnięciem się z nierównych, stożkowych powierzchni. Znajdzie zastosowanie zarówno w serwisie naprawczym, jak też warsztacie majsterkowicza. Jeśli szukasz sposobu na prawidłowy demontaż łożysk, koniecznie zaopatrz się w prezentowany ściągacz. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaActo
     KolorMix
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083925146