Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz dwuramienny Yato

Ściągacz dwuramienny Yato

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz demontaż klem lub ramion wycieraczek? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego ściągacza. Idealnie nadaje się też do zastosowania przy łożyskach oraz tulejach – jest to bowiem mocna stalowa konstrukcja. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne akcesoria przydatne w czasie prac serwisowych w warsztatach samochodowych.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje praktycznych narzędzi, które umożliwiłyby sprawny demontaż konstrukcji w czasie reperowania samochodu? Prezentowany ściągacz dwuramienny znajdzie zastosowanie w większości serwisów naprawczych – pozwala na prawidłowe usuwanie klem i ramion wycieraczek. Zadowoli Cię jego funkcjonalność, ponieważ idealnie sprawdza się również przy łożyskach oraz tulejach. Wyprodukowany ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku jego długotrwałego użytkowania. Precyzyjnie wykończone ramiona umożliwiają dokładne chwytanie demontowanych części. Praktycznego akcesorium nie może zabraknąć w żadnym funkcjonalnym warsztacie samochodowym – zapraszamy do sprawdzenia oferty i zaopatrzenia się w ściągacz już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     MateriałStal
     Kod produktu5906083251450