Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz sprężynek hamulcowych Yato 170 mm

Ściągacz sprężynek hamulcowych Yato 170 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak prawidłowo zdemontować sprężynki hamulcowe? Zadanie to wykonasz bezproblemowo za pomocą prezentowanego ściągacza. Akcesorium stworzone przede wszystkim z metalu jest odporne na wyginanie się i pękanie. Operowanie nim jest szczególnie łatwe – posiada bowiem poręczny uchwyt. Proponujemy również inne przyrządy stosowane w warsztatach.

    Cechy i zalety

    Masz problem z demontażem sprężynek hamulcowych? Przyda Ci się proponowany ściągacz stworzony specjalnie z myślą o usuwaniu tych elementów. Przyrząd będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania – wykonany przede wszystkim z metalu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Operowanie narzędziem jest szczególnie łatwe – pozwala na to poręczny uchwyt. Przedmiot posiada niewielki rozmiar, więc idealnie sprawdza się nawet podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Przyda się zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Jeśli chcesz, aby Twój garaż stał się funkcjonalną strefą reperowania samochodu, koniecznie wyposaż go w proponowany ściągacz sprężynek. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem!

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5906083906855