Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągaczka + zmiotko-skrobaczka 3 w 1

Ściągaczka + zmiotko-skrobaczka 3 w 1

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt z pewnością przyda Ci się podczas przygotowywania samochodu do jazdy zimą. Łączące ze sobą funkcjonalność ściągaczki, zmiotki i skrobaczki akcesorium pozwoli Ci skutecznie oczyścić karoserię z lodu, a dach ze śniegu lub liści. Dostępne są także inne rodzaje skrobaczek, abyś mógł wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

   Cechy i zalety

    Produkt łączy w sobie funkcjonalność aż 3 akcesoriów samochodowych. Przeznaczony jest do usuwania śniegu, szronu oraz lodu z karoserii samochodowych, więc z pewnością znajdzie zastosowanie w wyposażeniu każdego kierowcy. Ściągaczka wraz ze zmiotką i skrobaczką usprawnią przygotowanie pojazdu do trasy – będziesz mógł dokładnie usunąć śnieg z dachu, dzięki czemu nie będzie się on osypywał na szyby w czasie jazdy. Tak samo sprawdza się w przypadku zalegających na samochodzie liści. Długi trzonek ułatwia pracę, pozwalając sięgnąć w trudno dostępne części auta. Aluminium, tworzywo sztuczne, gąbka i guma to materiały świetnie sprawdzające się nawet w trudnych zimowych warunkach, więc produkt zachowa swoje właściwości na dłużej. Sprawdź również inne akcesoria samochodowe dostępne w naszej ofercie.

    • Długi aluminiowy trzonek
    • Wygodny do ściągania śniegu lub liści z dachu samochodu
    • Posiada miękki uchwyt
    • Elastyczne włosie
    • Lekka

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu690mm
    Głębokość produktu80mm
    Szerokość produktu200mm
    KolorMix
    MateriałAluminium, tworzywo sztuczne, gąbka i guma
    Kod produktu5904720090905