Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścianka ACO Euromini czołowa pełna

Ścianka ACO Euromini czołowa pełna

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ścianka Euromini przeznaczona jest do zamykania biegu kanału odwodnienia – dzięki niej możesz w kontrolowany sposób odprowadzać wodę opadową. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się na tarasach i podjazdach, gdzie deszczówka nie może w naturalny sposób wchłaniać się do gruntu. Ścianka z polimerobetonu jest trwała i nie ulega uszkodzeniom pod wpływem czynników atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Ścianka Euromini przeznaczona jest do użytku wokół zabudowań jednorodzinnych. Dzięki niej stworzysz odwodnienie, które będzie w kontrolowany sposób odprowadzało wodę z Twojego podjazdu lub tarasu. Ściankę mocuje się na zakończeniu kanału, aby woda nie wypływała na zewnątrz instalacji, tylko swobodnie przedostawała się do przeznaczonej do tego skrzynki. Produkt powstał z polimerobetonu, przez co wyróżnia się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi – nie niszczeje od częstego kontaktu z wilgocią oraz opiera się działaniu innych czynników zewnętrznych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również pozostałe produkty tej marki, więc możesz z łatwością skompletować elementy niezbędne do zbudowania dostosowanego do potrzeb odwodnienia.

    • Mrozoodporny
    • Niewielka wysokość
    • Przejezdny dla samochodów osobowych
    • Klasa A15

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu60mm
    Długość produktu50mm
    Szerokość produktu130mm
    MateriałPolimer
    KolorPiaskowy
    Kod produktu8590830250062