Zobacz więcej Ścierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Ścierki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścierka flanelowa Novoclean surowa 30 x 35 cm

Ścierka flanelowa Novoclean surowa 30 x 35 cm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ścierka flanelowa jest przeznaczona do czyszczenia różnego rodzaju sprzętów w domu lub biurze. Produkt wykonany jest z naturalnych materiałów, dzięki czemu charakteryzuje go odporność na zniszczenie. Flanela dobrze chłonie wodę. Ścierka ma uniwersalny charakter, tym samym będzie odpowiednia do prac na sucho i na mokro.

   Cechy i zalety

    Ścierka flanelowa służy do utrzymania powierzchni sprzętów domowych lub biurowych w czystości. Produkt został wykonany z naturalnych materiałów, dzięki czemu odznacza się trwałością, zapewniającą długie użytkowanie. Ścierka jest przeznaczona do prac wykonywanych na sucho jak i na mokro, tym samym jest uniwersalna. Ten produkt może być stosowany z wszelkiego rodzaju płynami, pastami i kremami, które posłużą do trwałego usuwania zabrudzeń z powierzchni mebli i innych sprzętów w pomieszczeniu. Dzięki temu ścierka pozwala na szybkie i sprawne wykonanie prac związanych z codziennym utrzymywaniem pomieszczeń na odpowiednim poziomie czystości. Zalecane jest upranie produktu przed pierwszym użytkowaniem. W naszej ofercie znajdziesz ścierki w różnych rozmiarach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŚcierki
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaNovoclean
     Długość produktu350mm
     Szerokość produktu300mm
     MateriałBawełna
     PrzeznaczenieCzyszczenie różnego rodzaju powierzchni
     Wielorazowego użytkuWielokrotnego użytku
     Kod produktu5906725220349