Zobacz więcej Ścierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Ścierki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścierka Novoclean frotte 12 x 14 cm

Ścierka Novoclean frotte 12 x 14 cm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ścierka frotte pozwala na ręczne czyszczenie powierzchni mebli i innych sprzętów. Produkt wykonany został z całkowicie naturalnej bawełny. Ścierka może być używana zarówno do wykonywania prac na sucho, jak również na mokro, dzięki czemu z łatwością wykonasz za jej pomocą prace porządkowe, przy tym oszczędzając czas. Produkt dobrze chłonie wodę.

   Cechy i zalety

    Ścierka jest przeznaczona do ręcznego czyszczenia powierzchni mebli i innych sprzętów w domu lub w budynkach o innym przeznaczeniu. Produkt został wykonany z naturalnej bawełny, dzięki czemu pozostaje odporny na zużywanie się. Ścierka charakteryzuje się dużą uniwersalnością zastosowań, można jej używać do prac wykonywanych na sucho lub na mokro. Została wykonana z frotte, dzięki czemu nadaje się do sprzątania za pomocą detergentów czyszczących, co pozwala na sprawne wypełnienie domowych obowiązków i łatwe utrzymanie pomieszczeń w odpowiedniej czystości. Produkt świetnie chłonie wodę, dlatego też bardzo dobrze nadaje się również do wykorzystania w punktach gastronomicznych, takich jak bary lub restauracje. Dostępna jest także w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŚciereczka frotte
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaNovoclean
     Długość produktu140mm
     Szerokość produktu120mm
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     KolorWielokolorowy
     MateriałBawełna
     PrzeznaczenieCzyszczenie różnego rodzaju powierzchni
     Informacje dotyczące konserwacjiŚciereczka nie jest odporna na rozdarcia i przecięcia, nie naciągać i nie wykręcać. Po każdym użyciu starannie wypłukać i wysuszyć, płukać ręcznie przez wyciskanie, nie przechowywać w stanie wilgotnym.
     Kod produktu5906725220288