Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ścierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Ścierki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścierka Novoclean uniwersalna 33 x 52 cm

Ścierka Novoclean uniwersalna 33 x 52 cm

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ścierka uniwersalna jest przeznaczona do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni – paneli, mebli, ścian, blatów kuchennych. Produkt jest wykonany z trwałych materiałów, dzięki czemu pozostaje odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ścierka może być używana do prac wykonywanych na sucho i mokro. Przy pomocy tego produktu utrzymanie czystości w mieszkaniu lub biurze jest łatwym zadaniem.

   Cechy i zalety

    Ścierka uniwersalna jest przeznaczona do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni w pomieszczeniach mieszkalnych lub punktach gastronomicznych. Produkt został wykonany z mieszanki trwałego poliestru i wiskozy, dzięki czemu pozostaje odporny na uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą nastąpić w wyniku z zetknięciem z ostrymi krawędziami. Ścierka ta charakteryzuje się uniwersalnością zastosowań, może być wykorzystywana zarówno do czyszczenia bez użycia wody, jak i na mokro. Produkt jest również odporny na detergenty czyszczące, tym samym z łatwością możesz używać go w trakcie wykonywania codziennych prac mających na celu utrzymanie mieszkania w czystości. Ścierka pozwala na szybkie i sprawne usunięcie zabrudzeń z podłogi, okien, mebli lub ścian.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaNovoclean
     Kod produktu5906725220295