Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścierki do kokpitu Moje Auto 24 szt.

Ścierki do kokpitu Moje Auto 24 szt.

10,98
/ opak.
0,46
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasączone ściereczki do czyszczenia kokpitu szybko nadadzą połysk sprzątanym powierzchniom. Antystatyczne i wygodne w użyciu chusteczki pozwalają na higieniczne i sprawne pozbycie się kurzu i osadów z wnętrza auta. Sprawiają, że deska rozdzielcza odzyskuje połysk i dawny wygląd. Poręczne opakowanie zapewnia trwałość i nawilżenie materiału.

   Cechy i zalety

    Nasączone ściereczki do czyszczenia kokpitu szybko nadadzą połysk sprzątanym powierzchniom. Antystatyczne i wygodne w użyciu chusteczki pozwalają na higieniczne i sprawne pozbycie się kurzu i osadów z wnętrza auta. Sprawiają, że deska rozdzielcza odzyskuje połysk i dawny wygląd. Poręczne opakowanie zapewnia trwałość i nawilżenie materiału – chusteczki możesz wyciągnąć pojedynczo, gdy chcesz szybko odświeżyć kokpit w swoim aucie. Zaledwie jedna z nich wystarczy do przetarcia całego wnętrza samochodu osobowego. Po jej zużyciu wystarczy wyrzucić ją do kosza, nie martwiąc się o przechowywanie i pranie brudnego materiału. Produkt należy do serii specjalistycznych środków do utrzymania auta w doskonałej czystości. W kolekcji znajdziesz też chusteczki do czyszczenia kokpitów matowych.

    • Bezpieczne dla wszystkich powierzchni w samochodzie
    • Wygodne w użyciu
    • Antystatyczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚciereczki nawilżone do kokpitu
    Liczba sztuk w opakowaniu24
    MarkaMoje Auto
    Kod produktu5905694001829