Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ścierki do kokpitu Moje Auto matowe 24 szt.

Ścierki do kokpitu Moje Auto matowe 24 szt.

11,98
/ opak.
0,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ściereczki do czyszczenia kokpitu zostały nasączone specjalnym środkiem, który błyskawicznie wyciera z kurzu matowe powierzchnie wewnątrz auta. Mają działanie antystatyczne – doskonale czyszczą elementy z plastiku i winylu, zapobiegając ponownemu osadzaniu się kurzu. Umieszczone są w poręcznym opakowaniu, które możesz otworzyć zawsze wtedy, gdy zechcesz odświeżyć swój samochód.

   Cechy i zalety

    Ściereczki do czyszczenia kokpitu zostały nasączone specjalnym środkiem, który błyskawicznie wyciera z kurzu matowe powierzchnie wewnątrz auta. Chusteczki mają działanie antystatyczne – doskonale czyszczą elementy z plastiku i winylu, zapobiegając ponownemu osadzaniu się kurzu. Są bardzo wygodne w użyciu – jedna ściereczka wystarczy do przetarcia wszystkich elementów deski rozdzielczej. Produkty w poręcznym opakowaniu możesz wozić ze sobą i używać ich zawsze wtedy, gdy zechcesz odświeżyć swój samochód. Są bardzo higieniczne w użyciu – nawilżone chusteczki wyciąga się z opakowania pojedynczo, a zużyty materiał można wyrzucić do kosza, nie martwiąc się o jego przechowywanie i pranie. W kolekcji znajdziesz też chusteczki do czyszczenia kokpitów z połyskiem.

    • Bezpieczne dla wszystkich powierzchni w samochodzie
    • Wygodne w użyciu
    • Antystatyczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚciereczki nawilżone do kokpitu
    Liczba sztuk w opakowaniu24
    MarkaMoje Auto
    Kod produktu5905694006176