Produkty

Produkty z serii Kuchnia

  1. Poprzednia
  2. 1

Farby wewnętrzne GoodHome Kuchnia – estetyka i funkcjonalność

W Castoramie oferujemy Ci szeroki wybór produktów z kategorii farb wewnętrznych. Wśród nich na uwagę zasługuje linia farb Kuchnia. Jak nazwa wskazuje, produkty te zostały stworzone z myślą o pokryciu ścian w miejscu, gdzie przygotowujesz posiłki. W tej serii znajdziesz małe opakowania, które posłużą Ci jako testery koloru. Natomiast dzięki większym puszkom pomalujesz całe ściany w swojej kuchni.

Kuchnia to specyficzna przestrzeń w domu. Pryskający z patelni olej, sok z krojonego pomidora – ściany w kuchni są szczególnie narażone na zabrudzenia i tłuste plamy. Dlatego też farby przeznaczone do stosowania w tym pomieszczeniu muszą być odporne na zaplamienie. Powinny także być zmywalne, czyli posiadać powierzchnię, którą można łatwo oczyścić. Wszystkie te cechy posiadają farby wewnętrzne Kuchnia.

Prezentowana seria pozwoli Ci uniknąć tłuszczu i innych plam na powierzchni Twoich ścian. Nawet jeśli pojawią się zabrudzenia, to bez trudu usuniesz je szmatką i wodą. Seria Kuchnia farb wewnętrznych jest odporna na szorowanie - nawet energiczne czyszczenie z pomocą szczotki nie uszkodzi pomalowanej powierzchni. Prezentowaną serię charakteryzuje także trwały kolor, który przez lata zachowa swój pierwotny odcień.

Zanim pomalujesz, wypróbuj kolor

Farby z serii Kuchnia dostępne są także w małych pięćdziesięciomililitrowych opakowaniach. Dzięki nim możesz przekonać się, jak wygląda wybrany kolor na Twojej ścianie. Testery sprawdzą się także, jeśli planujesz nadać powierzchniom w swojej kuchni różne kolory. Zamów testery każdej z planowanych barw i sprawdź, czy będą do siebie pasowały.

Testery to nie tylko sposób na sprawdzenie właściwości emulsji. Nanieś farbę na ścianę, a następnie przetestuj jej odporność na plamy czy szorowanie. Na tej niewielkiej próbce przekonasz się, czy informacje producenta mają pokrycie w rzeczywistości. Testery są też sposobem na uzupełnienie drobnych ubytków w powierzchni. Jeśli pojawią się rysy czy uszkodzenia powłoki, zamiast kupować duże, dwulitrowe opakowanie, sięgnij po tester i zamaskuj uszkodzenia.

Wydajność i łatwe malowanie

Seria Kuchnia do malowania ścian to farby, które charakteryzuje wydajność. Wystarczą dwie warstwy, aby nadać powierzchni zamierzony kolor. Emulsję naniesiesz na ścianę wałkiem lub pędzlem. Po skończonej pracy wystarczy umyć narzędzia malarskie w wodzie, by pozbyć się resztek farby.

Brooklyn to nie tylko dzielnica Nowego Jorku

W prezentowanej serii znajdziesz farby, których nazwy pochodzą od znanych dzielnic i miast na całym świecie. Na Twojej kuchennej ścianie może pojawić się burgundowe Fulham, piaskowe Toronto czy szary Brooklyn. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór kolorów i odcieni farb z tej serii.

Dzięki farbom z tej serii możesz korzystać z kuchni bez ciągłych obaw, że tłuszcz, soki z owoców i warzyw czy inne artykuły spożywcze poplamią Twoje ściany. Sprawią one, że Twoja kuchnia będzie się wspaniale prezentowała w nowej aranżacji.