Produkty

Produkty z serii Łazienka

Farby wewnętrzne, Łazienka Twoich marzeń

W sklepie Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór produktów z kategorii farb wewnętrznych. Wśród nich znajdziesz emulsje przeznaczone do malowania ścian w łazienkach. Są to produkty, których skład chemiczny i właściwości pozwolą Ci nadać ścianom wymarzony kolor i stworzyć trwałą powłokę. Powierzchnia pomalowana tymi farbami przez lata zachowa wspaniały wygląd, pomimo wilgoci panującej w pomieszczeniu. Prezentowana seria Łazienka farb wewnętrznych zawiera emulsje w puszkach o pojemności dwóch i pół litra oraz pięćdziesięciomililitrowe testery.

Farby łatwe w utrzymaniu – nawet w wilgotnych pomieszczeniach

Seria Łazienka pozwoli Ci nadać Twoim ścianom wymarzony kolor. Farby z tej rodziny wykorzystasz w łazience, ale także innych wilgotnych pomieszczeniach. Formuła emulsji sprawi, że wilgoć i pleśń nie będą mogły zagrozić powłoce Twoich ścian. W naszej ofercie znajdziesz też wszystkie niezbędne podczas malowania narzędzia.

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń w domu, w którym unosi się duża ilość pary wodnej. Ciepło i wilgoć to idealne warunki do rozwoju grzybów. Aby uniknąć pojawienia się tych niebezpiecznych dla zdrowia kolonii, zastosuj farby wewnętrzne Łazienka. Ich formuła czyni je odpornymi na pleśń i działanie wilgoci. Dzięki temu masz pewność, że farba nie będzie się łuszczyć czy odpryskiwać. Twoje ściany nawet po latach będą wyglądały jak nowe.

Farby wewnętrzne Łazienka cechuje trwałość koloru. Upływający czas nie robi na nich wrażenia. Przez wiele lat kolor pozostaje tak samo intensywny, jak zaraz po malowaniu. Jeśli na Twoich ścianach pojawią się zabrudzenia, możesz je zetrzeć bez obawy o zniszczenie powierzchni farby. Nawet silne i energiczne ruchy nie stanowią zagrożenia dla powłoki. Emulsje z prezentowanej serii są bowiem odporne na szorowanie.

 

Farby wewnętrzne Łazienka – wydajne i szybkie malowanie

Farby z serii Łazienka są wydajne. Wystarczy, że nałożysz dwie warstwy, aby uzyskać zamierzony kolor. Po pierwszym malowaniu odczekaj dwie–cztery godziny zanim zaaplikujesz drugą warstwę. Emulsję możesz nakładać na powierzchnię ściany przy pomocy wałka lub pędzla. Gdy skończysz pracę, wystarczy, że umyjesz narzędzia w wodzie, a pozbędziesz się resztek farby.

Paleta barw

Seria Łazienka do malowania ścian to duża rodzina farb w różnych kolorach i odcieniach. Znajdziesz tutaj zarówno emulsje w zimnych, jak i ciepłych tonacjach. Paleta barw farb z serii Łazienka jest szeroka. Do dyspozycji masz produkty w wielu kolorach: poczynając od różnych odcieni bieli, przez szarości, aż po farby w niecodziennych, intensywnych kolorach. Ściany, które pomalujesz farbami z tej serii, będą odznaczać się lekkim połyskiem.

Nie możesz zdecydować się na jeden kolor? A może masz wątpliwości, czy wybrany kolor będzie pasował do mebli i pomieszczenia? Nie musisz od razu kupować dużego opakowania. Sięgnij po niewielkie, pięćdziesięciomililitrowe testery i przekonaj się, jak wyglądają poszczególne kolory na Twoich ścianach. Dzięki testerom możesz także sprawdzić omówione wyżej właściwości farb.