Produkty

Produkty z serii Premium Ściany i Sufity

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Farby wewnętrzne Premium Ściany i Sufity

Jeśli chcesz odświeżyć ściany w swoim salonie, sypialni, kuchni czy innym pomieszczeniu, zajrzyj do kategorii farb wewnętrznych. Znajdziesz tutaj produkty, dzięki którym Twoje wnętrza będą się świetnie prezentowały. Seria Premium Ściany i Sufity farb wewnętrznych to szeroka paleta barw. Trwałe, doskonale kryjące farby pomogą Ci stworzyć gładką, odporną na zmywanie powierzchnię. Emulsje z prezentowanej serii charakteryzuje matowe wykończenie. Farby te zostały wyprodukowane w Polsce.

Wymarzony kolor – dostosowany do Twoich potrzeb

Farby wewnętrzne Premium Ściany i Sufity charakteryzują się trwałością. Dzięki temu pokryte nimi ściany przez długie lata zachowują świeży wygląd. Formuła produktu sprawia, że nadają się one do zmywania, co sprawia, że w razie zabrudzenia możesz zetrzeć ściany wilgotną szmatką. Używając prezentowanych farb, uzyskasz estetyczną i idealnie gładką powierzchnię ścian i sufitów.

Seria Premium Ściany i Sufity to produkty dostępne w wielu kolorach. Znajdziesz tutaj zarówno jasne, jak i ciemne emulsje. Do wyboru masz farby o ciepłej i zimnej tonacji: od bieli, przez niemal wszystkie kolory tęczy, aż po czerń. Bogata kolorystyka sprawia, że z pomocą tych farb możesz stworzyć wnętrze w dowolnym stylu. W zależności od Twoich potrzeb wybierz wiadra o pojemności dwu i pół lub pięciu litrów. W ofercie dostępne są też puszki o pojemności pięćdziesięciu mililitrów.

Wydajna i łatwa w aplikacji emulsja

Małe opakowania farby zostały pomyślane jako testery kolorów. Jeśli nie jesteś pewien, czy wybrana przez Ciebie barwa będzie odpowiednia dla Twojego wnętrza i dobrze komponowała się z meblami, możesz sprawdzić to za pomocą testera. Dzięki próbkom możesz także przetestować właściwości produktu. Przydadzą się także, jeśli potrzebujesz niewielkiej ilości farby do wykonania elementów dekoracyjnych.

Prezentowane farby to emulsje. Przed użyciem powinieneś rozcieńczyć je wodą. Jeśli zainteresuje Cię seria Premium Ściany i Sufity, do malowania możesz wykorzystać wałek lub pędzel. Wystarczy, że nałożysz dwie warstwy emulsji, by uzyskać idealne krycie i kolor. Drugą powłokę możesz zaaplikować po upływie dwóch–czterech godzin od nałożenia pierwszej. Po skończonej pracy z łatwością usuniesz pozostałości farby z pędzla czy wałka – wystarczy, że wypłuczesz je w wodzie. Z pomalowaniem ścian przy pomocy prezentowanych produktów bez trudu poradzisz sobie samodzielnie.

Efektowne wnętrza na lata

Szeroka paleta barw sprawia, że z tymi farbami stworzysz dowolną aranżację wnętrza. Świetnie sprawdzą się one zarówno w domach, jak i budynkach firmowych. Długotrwały kolor i możliwość usunięcia zabrudzeń przy pomocy wilgotnej szmatki sprawiają, że ściany pokryte tymi farbami przez wiele lat będą się doskonale prezentowały.

Wybrałeś już swój kolor? Zajrzyj do naszej oferty, a znajdziesz w niej także wszystkie niezbędne narzędzia, które pomogą Ci w nadaniu koloru Twoim ścianom i sufitom.